Građani Obrenovca, održali su sinoć protestnu šetnju kojom su želeli da izraze svoje nezadovoljstvo.
Naime, oni su se okupili na centralnom trgu odakle je šetnja krenula. Kako je jedan od učesnika rekao svako od njih ima razlog zbog koga se nalazi tu.
–Zbog stanja u državi, zađenog vazduha, kovid propusnica, migranata, malih plata. Svako od nas ima razlog zašto izlazi. – rekao je on.
Iako se nalaze u istoj sredini, podrška lokalnih medija je izostala što je revolitralo građane, koji napominju da se upravo ti mediji finansiraju iz budžeta države, što je zapravo narodni novac.
Kako su napomenuli ove šetnje će se nastaviti, sve dok ne budu bolje. Za sada se niko od zvaničnika ovog grada nije oglašavao.
Autor: A.M.
Foto: Ilustracija /Pixabay
JOŠ TEKSTOVA:
LAVROV: „Totalni rat protiv ruskog sveta“
NATO SE SPREMA NA POLJSKO-BELORUSKU GRANICU, MOSKVA PODIGLA DVA STRATEŠKA BOMBARDERA TU-22M3, Minsk ...
Film „Oluja” – egzodus Srba iz Hrvatske
BOGATAŠI I DIREKTORI PROGOVORILI: Čeka nas 12 do 18 meseci recesije u svetu!
SRBIJA I EMIRATI RAZVIAJU NAPREDNE TEHNOLOGIJE